Förtroendevald

Ulf Schmidt (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden
    led 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Brottsförebyggande rådet
    led 2013-10-30 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Öster
    ordf 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    led 2011-01-10 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Norr
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2007-02-26 − 2010-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2007-01-10 − 2010-12-31
  • Upgårda AB
    omb 1999-03-01 − 1999-05-31
  • Vaksala KDN
    v ordf 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Utskott för vård och omsorg
    adj 1994-12-14 − 1998-11-06
  • Vaksala KDN
    v ordf 1995-01-01 − 1995-12-31