Förtroendevald

Torsten Rehn (V)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Konsert & Kongress AB
    suppl 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2011-01-01 − 2011-01-31
  • Uppsala Konsert & Kongress AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Konsert och Kongress AB
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2002-11-01 − 2004-06-14
  • Kommunförbundet Uppsala län
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • IT-råd
    led 2000-09-27 − 2002-10-31
  • Kommunfullmäktige
    led 1998-11-01 − 2002-10-31
  • Gamla Uppsala KDN
    led 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Sparbanksstiftelsen Upland
    huvudm 1994-03-02 − 1997-03-15