Förtroendevald

Tord Andersson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Räddningsnämnden
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Uppsala Räddnings- och skyddscenter AB
    ers 2005-04-25 − 2006-12-31
  • Björkjärnet AB
    rev 2005-05-23 − 2006-12-31
  • Björklinge-Bälinge KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Björklinge-Bälinge KDN
    ers 1997-01-27 − 1998-12-31