Förtroendevald

Tomas Lindh (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kulturnämnden
    ers 2015-01-01 − 2016-10-02
  • Barn- och ungdomsnämnden
    led 2003-01-01 − 2014-12-31
  • Brottsförebyggande rådet
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Almunge-Knutby KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Almunge-Knutby KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31