Förtroendevald

Terence Hongslo (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • KFUM Uppsala badmintonklubb
    rev 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Styrelsen för vård och bildning
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • KFUM Uppsala Badmintonklubb/Fyrisfjädern
    rev 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Björkjärnet AB
    repr 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    ers 2003-09-29 − 2006-12-31
  • Stockholms och Uppsala läns luftvårdsförbund
    led 2004-09-27 − 2006-12-31