Förtroendevald

Sverre Dahlstedt-Eriksson (MP)

Aktuella uppdrag

Sverre Dahlstedt-Eriksson har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden Individutskott Norr
    led 2015-01-01 − 2015-06-01
  • Socialnämnden
    led 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2015-04-27