Förtroendevald

Stojka Lakic (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    suppl 2011-02-28 − 2014-12-31
  • Uppsala Industrihus Cykeln AB
    suppl 2011-02-28 − 2014-12-31
  • AB Uppsala Kommuns Industrihus
    suppl 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    suppl 2013-02-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    suppl 2012-12-10 − 2013-01-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    led 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2006-03-02 − 2006-10-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2002-11-01 − 2006-03-01
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Kommunförbundet Uppsala län
    ers 2003-01-01 − 2003-04-30
  • Danmarks KDN
    ers 2001-11-27 − 2002-12-31