Förtroendevald

Siw Björkgren (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2011-01-01 − 2015-06-30
  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2010-01-22 − 2014-10-14
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Gamla Uppsala distriktsnämnd
    led 2004-12-13 − 2006-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2003-01-27 − 2006-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2003-03-28 − 2006-10-31
  • Gottsunda distriktsnämnd
    ers 2003-12-15 − 2004-12-13
  • Gamla Uppsala distriktsnämnd
    ers 2003-01-01 − 2004-12-13
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Gamla Uppsala KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Luthagens KDN
    ers 1998-08-31 − 1998-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 1997-05-07 − 1997-12-31