Förtroendevald

Simon Alm (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Arbetsgrupp för ersättningsfrågor för förtroendevalda
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Kommunstyrelsen
    led 2014-11-01 − 2018-10-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Valberedningen
    ers 2015-11-02 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    led 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2013-01-28 − 2014-12-31
  • Valberedningen
    led 2014-02-24 − 2014-10-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2012-10-01 − 2014-10-14
  • Valberedningen
    ers 2013-05-27 − 2014-02-24