Förtroendevald

Sigvard Nilsson (L)

Aktuella uppdrag

  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna ledamot

Tidigare uppdrag

  • Uppsalahem Attika AB
    suppl 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsalahem AB
    suppl 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Studentstaden AB
    suppl 2013-05-27 − 2014-12-31
  • Uppsalahem Servicebostäder AB
    suppl 2007-01-01 − 2011-02-28
  • Stiftelsen Ubbo
    repr 2007-01-01 − 2010-12-31
  • AB Uppsala Kommunfinans
    ombers-kf 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    led 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • AB Uppsala Kommunfinans
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • AB Uppsala Kommunfinans
    suppl 1996-02-26 − 1998-12-31
  • AB Uppsala Kommunfinans
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31