Förtroendevald

Sara Nilsson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen Uppsala vård och omsorg
    ers 2015-09-08 − 2016-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Väster
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2011-01-10 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2010-03-29 − 2012-08-27
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Väster
    ers 2011-01-01 − 2012-01-02