Förtroendevald

Royne Modéen (M)

Aktuella uppdrag

  • Björkjärnet AB revisor

Tidigare uppdrag

  • Fyrishov AB
    suppl 2015-01-01 − 2016-11-08
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-04-26
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    ers 2007-01-01 − 2008-08-25
  • Fyrisåns vattenförbund
    omb 2007-01-29 − 2008-08-25
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    revers 2003-08-25 − 2006-12-31
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    revers 2003-01-01 − 2006-12-31