Förtroendevald

Roland Edwardsson (-)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunala pensionärsrådet
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Fyrishov AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunala Pensionärsrådet KPR
    led 2009-04-23 − 2010-12-31
  • Fyrishov AB
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Sparbanksstiftelsen Upland
    huvudm 1999-07-01 − 2003-05-11
  • Fyrishov AB
    v ordf 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Sparbanksstiftelsen Upland
    huvudm 1995-06-18 − 1999-06-30
  • Fyrishov AB
    v ordf 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Fyrishov AB
    v ordf 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Sparbanksstiftelsen Upland
    huvudm 1994-03-02 − 1995-06-12
  • Fyrishov AB
    suppl 1989-12-11 − 1994-12-31
  • KS styrgrupp i datafrågor
    led 1984-01-18 − 1986-06-30
  • Gottsunda KDN
    led 1983-01-01 − 1985-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 1976-11-01 − 1985-10-31
  • Skolstyrelsen
    ordf 1977-01-01 − 1982-12-31
  • Barn- och ungdomsdelegationen
    led 1980-01-01 − 1982-12-31