Förtroendevald

Roger Thelander (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    rev 2011-03-28 − 2014-12-31
  • Kommunrevisionen
    led 1999-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsalahem AB
    rev 2011-02-28 − 2014-12-31
  • 2 Torn AB
    rev 2011-02-28 − 2014-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    rev 2011-02-28 − 2014-12-31
  • AB Prebus
    rev 2011-02-28 − 2012-01-02
  • Uppsala Läns Trafik AB
    rev 2011-02-28 − 2012-01-02
  • AB Uppsalabuss
    rev 2007-02-26 − 2012-01-02
  • Gamla Uppsalabuss AB
    rev 2011-02-28 − 2012-01-02
  • Uppsalahem Servicebostäder AB
    rev 2007-03-26 − 2011-02-28
  • Gamla Uppsalabuss AB
    rev 2007-02-26 − 2010-12-31
  • 2 Torn AB
    rev 2007-03-26 − 2010-12-31
  • Uppsalahem AB
    rev 2007-02-26 − 2010-12-31
  • Uppsala Läns Trafik AB
    revers 2007-04-23 − 2010-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    rev 2007-03-26 − 2010-12-31
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    rev 2007-02-26 − 2010-12-31
  • AB Prebus
    rev 2007-03-26 − 2010-12-31
  • Uppsala Läns Trafik AB
    rev 2007-02-26 − 2007-03-23
  • Uppsalahem AB
    rev 2000-01-01 − 2006-12-31
  • Kommunförbundet Uppsala län
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    revers 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsala läns trafik AB
    revers 2003-03-29 − 2002-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 1998-11-01 − 2002-12-31
  • Fyrishov AB
    revers 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsalahem servicebostäder AB
    revers 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Gamla Uppsalabuss AB
    rev 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsalahem Lokaler AB
    revers 2000-03-29 − 2002-12-31
  • Spårvägs AB Uppsala-Mälaren (vilande)
    rev 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Prebus AB
    revers 2000-01-01 − 2002-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 1998-11-01 − 2002-10-31
  • Beredning för arbete och sysselsättning
    led 1999-01-01 − 2000-06-30
  • Almunge-Knutby KDN
    ers 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Handikapprådet
    ers 1996-01-31 − 1998-12-31
  • Kommunrevisionen
    ers 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Centrala stadens KDN
    ers 1995-08-28 − 1995-12-31