Förtroendevald

Roger Elsborg (M)

Aktuella uppdrag

  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna vice ordförande

Tidigare uppdrag

  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2017-03-27 − 2018-01-29
  • Nyby Servicehus, Brf. Uppsalahus 23
    rev 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Styrelsen för teknik och service
    ers 2009-01-26 − 2014-12-31