Förtroendevald

Pradip Datta (V)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    led 2005-10-17 − 2010-10-31
  • Äldrenämnden
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Beredning f barn-och ungdomsnämnd och utbildnings- och arbetsmarknadsnämndens ansvarsområden
    ers 2002-02-01 − 2002-12-31
  • Invandrarnämnden
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 1998-11-01 − 2002-10-31
  • Invandrarnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31