Förtroendevald

Peter Gustavsson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Kommuns Fastighets AB
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Uppsala Parkerings AB
    ombers-stadshus 2007-11-26 − 2010-12-31
  • Kulturnämnden
    v ordf 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2006-11-01 − 2010-10-31
  • Uppsalahem Lokaler AB
    suppl 1999-03-29 − 2002-01-25
  • Uppsalahem Attika AB
    suppl 1999-03-29 − 2002-01-25
  • Uppsalahem servicebostäder AB
    led 1999-03-29 − 2002-01-25
  • Uppsalahem AB
    led 1999-01-01 − 2002-01-25
  • Nämnden för frivillig utbildning
    ers 1997-01-27 − 1998-12-31
  • Nämnden för frivillig utbildning
    ers 1996-01-01 − 1996-12-16