Förtroendevald

Peter Engvall (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Rasbo KDN
    ers 2001-05-29 − 2002-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-01-01 − 1997-12-31
  • Rasbo KDN
    led 1995-01-01 − 1995-12-31