Förtroendevald

Peggy Andersson (MP)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31