Förtroendevald

Pavel Gamov (-)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-01 − 2017-11-09
  • Regionförbundet Uppsala län
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Valberedningen
    ers 2014-03-31 − 2014-10-31
  • Valberedningen
    ers 2011-05-02 − 2013-05-27
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2010-06-07 − 2012-02-27