Förtroendevald

Myunghee Han (S)

Aktuella uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen ersättare

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-11-28 − 2014-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    ers 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11