Förtroendevald

My Lilja (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Uppsalahem AB
    suppl 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    suppl 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Studentstaden AB
    suppl 2013-05-27 − 2014-12-31
  • Uppsalahem Servicebostäder AB
    suppl 2011-01-01 − 2011-02-28