Förtroendevald

Monica Wiberg (V)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Vattholma KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31