Förtroendevald

Monica Sandberg (V)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31