Förtroendevald

Michael Holtorf (M)

Aktuella uppdrag

  • Socialnämnden Individutskott 4 vice ordförande
  • Socialnämnden ledamot

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden Individutskott 4
    ers 2015-06-01 − 2018-12-31
  • Socialnämnden
    led 2015-06-01 − 2018-12-31
  • Socialnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-05-31