Förtroendevald

Maria Petersson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Rasbo KDN
    led 1999-01-01 − 2001-02-26
  • Rasbo KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Rasbo KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Handikapprådet
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31