Förtroendevald

Maria Malmgren (M)

Aktuella uppdrag

Maria Malmgren har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Stiftelsen för Dag Hammarskjöldsbiblioteket
    suppl 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Namngivningsnämnden
    ers 2008-01-01 − 2010-12-31
  • Upgårdastiftelsen
    suppl 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Upgårda AB
    suppl 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Kommittén för utgivande av Uppsala stads historia
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Socialnämnden
    ers 2001-01-29 − 2002-12-31
  • Kommittén för utgivande av Uppsala stads historia
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Kommittén för utgivande av Uppsala stads historia
    led 1995-01-01 − 1995-12-31