Förtroendevald

Malin Sjöberg Högrell (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2018-02-19
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2012-12-13 − 2014-12-31
  • Barn- och ungdomsnämnden
    1:e v ordf 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Byggnadsnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Byggnadsnämnden
    ers 2005-08-29 − 2006-12-31