Förtroendevald

Lisen Burmeister (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    ers 2015-12-04 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2016-01-26 − 2016-12-31