Förtroendevald

Lisa Pelling (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2004-04-26
  • Nämnden för frivillig utbildning
    led 1996-01-01 − 1996-08-26
  • Kommunförbundets länsmöte
    omb 1996-01-01 − 1996-08-26
  • Kommunfullmäktige
    led 1994-11-01 − 1996-08-26
  • Kommunförbundets länsmöte
    omb 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Nämnden för frivillig utbildning
    led 1995-01-01 − 1995-12-31