Förtroendevald

Lennart Söderberg (V)

Aktuella uppdrag

  • Göteborgs nations bostadsstiftelse revisor

Tidigare uppdrag

  • Gatu- och samhällsmiljönämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2002-11-01 − 2006-10-31
  • Uppsalabuss AB
    ers 2004-03-29 − 2006-04-24
  • Arbetsmarknadsnämnden
    led 2001-01-01 − 2003-06-30
  • Kommunförbundet Uppsala län
    omb 2003-01-01 − 2003-04-30
  • Vaksala KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsala läns arbetsförmedlingsnämnder
    led 2000-01-01 − 2000-12-31
  • Uppsala läns arbetsförmedlingsnämnder
    ers 1996-10-16 − 1998-12-31