Förtroendevald

Lena Reimerth (S)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 2004-01-26 − 2006-12-31
  • Upgårda AB
    suppl 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Upgårdastiftelsen
    suppl 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    led 2003-08-25 − 2004-03-29
  • Vaksala KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Upgårda AB
    suppl 1997-08-25 − 1998-12-31
  • Uppsala Turist&Kongress AB
    ers 1996-10-01 − 1998-12-31
  • Vaksala KDN
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-01-01 − 1997-12-31
  • Vaksala KDN
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Vaksala KDN
    ers 1992-01-01 − 1994-12-31
  • Vaksala KDN
    suppl 1988-01-01 − 1991-12-31
  • Lokal taxeringsnämnd
    suppl 1988-01-01 − 1991-12-31
  • Kommunrevisionen
    suppl 1986-01-01 − 1988-12-31