Förtroendevald

Leif Wahlström (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • AB UTK-hallen
    repr 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Idrotts- och fritidsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • fnn
    led 2003-01-01 − 2011-12-31
  • Björklinge-Bälinge KDN
    led 1999-03-01 − 2002-12-31
  • Björklinge-Bälinge KDN
    ers 1999-01-01 − 1999-02-28
  • Björklinge-Bälinge KDN
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Björklinge-Bälinge KDN
    led 1995-01-01 − 1995-12-31