Förtroendevald

Lars Harlin (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Fyrishov AB
    1:e v ordf 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Kommunfullmäktige
    ers 2001-02-16 − 2002-02-25
  • Vattholma KDN
    ers 1999-01-01 − 1999-10-25
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1998-03-30 − 1998-12-31