Förtroendevald

Kia Alfredsson (S)

Tidigare uppdrag

  • Idrotts- och fritidsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • fnn
    led 2003-01-01 − 2011-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2007-01-01 − 2008-07-31
  • Upplandsstiftelsen
    ers 2002-12-01 − 2006-12-31
  • Svartbäckens KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Svartbäckens KDN
    ers 1996-04-25 − 1998-12-31