Förtroendevald

Kerstin Ramdén (S)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Namngivningsnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1995-01-01 − 1995-12-31