Förtroendevald

Kerstin Huldtgren (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Äldrenämnden
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Äldrenämnden
    led 2008-04-28 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Äldrenämnden
    ers 2007-01-01 − 2008-04-28