Förtroendevald

Karolina Larfors (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valnämnden
    led 2015-04-27 − 2018-03-26
  • Uppsala Konsert & Kongress AB
    omb-stadhus 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2014-12-18
  • Kommunfullmäktige
    ers 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    suppl 2007-01-01 − 2009-02-23
  • Uppsala Kommuns Industrihus Cykeln AB
    suppl 2007-01-01 − 2009-02-23
  • Uppsala kommuns industrihus AB
    suppl 2007-01-01 − 2009-02-23
  • Kommunfullmäktige
    led 2002-11-01 − 2006-10-31
  • Kommunförbundet Uppsala län
    ers 2003-01-01 − 2003-04-30