Förtroendevald

Jimmy Mattsson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Plan- och byggnadsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2011-01-01 − 2012-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 2009-11-30 − 2010-12-31
  • Byggnadsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2009-11-30
  • Invandrarnämnden
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Svartbäckens KDN
    ers 1996-04-25 − 1998-12-31
  • Naturvårdsnämnden
    ers 1995-03-27 − 1995-12-31