Förtroendevald

Jan Palveus (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2013-12-09 − 2014-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    led 2007-05-28 − 2011-12-31
  • Nordvästra distriktsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2004-12-13