Förtroendevald

Jamila Kamil (L)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Överförmyndarnämnden
    ers 2013-01-28 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Söder
    led 2012-01-01 − 2013-01-28
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2011-05-02 − 2013-01-28
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Söder
    ers 2011-05-11 − 2012-01-02