Förtroendevald

Ingrid Andersson (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    led 2013-02-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    led 2011-02-28 − 2014-12-31
  • Uppsala Industrihus Cykeln AB
    led 2007-01-01 − 2014-12-31
  • AB Uppsala Kommuns Industrihus
    led 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    led 2012-12-10 − 2013-01-31
  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Byggnadsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Uppsala kommuns industrihus AB
    suppl 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Teknisk beställarnämnd
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsala kommuns industrihus förvaltnings AB
    suppl 1999-03-29 − 2002-12-31
  • Jämställdhetskommittén
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Teknisk beställarnämnd
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Jämställdhetskommittén
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Fastighetsnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Referensgrupp för jämställdhet i kommunal planering
    led 1989-01-01 − 1994-12-31
  • Ägarnämnden
    ers 1993-01-01 − 1994-12-31
  • Fastighetsnämnden
    ers 1989-01-01 − 1992-12-31