Förtroendevald

Ingmar Jansson (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen för teknik och service
    led 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Gasgenerator AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2006-11-01 − 2010-10-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    ers 2004-06-14 − 2006-12-31
  • Uppsala Gasgenerator AB
    v ordf 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Almtuna IS
    repr 2003-11-24 − 2004-08-30
  • Folkhälsorådet
    led 1998-11-11 − 2002-10-31
  • Uppsala Energi AB
    led 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Fyris Kraft AB
    ombers 1996-05-20 − 1998-12-31
  • Uppsala Energi AB
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Fyriskraft AB
    omb 1995-01-01 − 1995-12-31