Förtroendevald

Inger Nilsson (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Namngivningsnämnden
    led 2008-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-05-31
  • Namnberedningen
    led 2003-01-01 − 2007-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Miljövårdsrådet
    led 2005-04-14 − 2006-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 2004-03-29 − 2006-12-31
  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2003-07-01 − 2004-04-23
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11