Förtroendevald

Inger Liljeberg Kjelsson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Omsorgsnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Nämnden för hälsa och omsorg
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Nämnden för vuxna med funktionshinder
    ers 2011-01-01 − 2011-11-28