Förtroendevald

Ingemar Virsén (KD)

Aktuella uppdrag

  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom vice ordförande
  • Stockholms och Uppsala läns luftvårdsförbund ersättare
  • Kommunfullmäktige ersättare

Tidigare uppdrag

  • Plan- och byggnadsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2012-12-06 − 2014-10-14
  • Byggnadsnämnden
    led 2010-03-29 − 2010-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    led 2009-03-30 − 2010-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    ers 2007-01-01 − 2009-03-30