Förtroendevald

Helena Ling (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kulturnämnden
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kulturnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    led 2006-04-24 − 2006-12-31
  • Gottsunda distriktsnämnd
    ers 2003-01-01 − 2004-12-13