Förtroendevald

Hans Olsson (M)

Aktuella uppdrag

  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem ledamot

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden Individutskott 3
    ers 2015-06-01 − 2018-12-31
  • Socialnämnden
    ers 2015-06-01 − 2018-12-31
  • Socialnämnden Individutskott Ensamkommande
    ers 2015-06-01 − 2015-06-01
  • Överförmyndarnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Överförmyndarnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31