Förtroendevald

Hans Nordström (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen för vård och bildning
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Funbo Framtid
    repr 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Almunge-Knutby KDN
    v ordf 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Almunge-Knutby KDN
    v ordf 1995-01-01 − 1995-12-31