Förtroendevald

Hans Dahlgren (C)

Aktuella uppdrag

Hans Dahlgren har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valnämnden
    ers 2015-01-01 − 2016-06-13
  • Nämnden för frivillig utbildning
    ers 1999-03-01 − 2002-05-27